Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Lekkoatletyka
Lekkoatletyka
Czwartki lekkoatletyczne 2016 PDF Drukuj
czwartek, 09 czerwca 2016 00:00

czwartki16

czwartki16.2.

Więcej…
 
Finał czwartków lekkoatletycznych PDF Drukuj
czwartek, 12 czerwca 2014 18:04

czwartki 001

 

22 V 2014r na stadionie lekkoatletycznym w Złotowie odbył się Finał XX Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji powiatu do zawodów ogólnopolskich, które odbędą się 20-23 VI 2014r w Łodzi. W Złotowskim Finale Powiatowym uczestniczyły następujące dziewczęta:

Więcej…
 
Bieg Zawilca PDF Drukuj
czwartek, 20 maja 2010 19:54

NAGLOWEKZAWILECOK

     15 maja w sobotę odbył się w Zwierzyńcu złotowski „Bieg Zawilca” Już po raz czwarty mieliśmy okazję wziąć udział w tym ogólno powiatowym, lekkoatletycznym spotkaniu.

     Mimo zachmurzonej, deszczowej i burzowej aury (no cóż, przecież to zimna Zośka) nasi uczniowie przybyli na start przed czasem, aby przygotować się do biegu, rozgrzać zziębnięte mięśnie  i pokibicować kolegom i przyjaciołom. Do boju zagrzewali ich rodzice, wychowawcy i nauczyciele wychowania fizycznego.

tekst01

     Po biegu przedszkolaków  na starcie stanęli nasi pierwszoklasiści. To oni mieli do pokonania najkrótszy odcinek. Wszyscy dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik. Ale niestety medalistów mogło być tylko trzech w każdej kategorii. Nikt jednak z tego powodu nie płakał, nie złorzeczył, bo organizatorzy pamiętali o dyplomach i słodkich niespodziankach dla wszystkich, małych i dużych uczestników.

tekst02

     Poprzez coroczny wspólny udział w złotowskim biegu, nasza młodzież każe nam wierzyć, że rozumie, jak wielkie znaczenie dla młodego człowieka ma ruch, bycie na świeżym powietrzu czy  uprawianie sportu. Przykładem świecili im nauczyciele, którzy wystartowali w biegu finałowym.

 tekst06

                W tegorocznym Biegu Zawilca wielu naszych uczniów było w czołówce wbiegającej na metę. Ale największy sukces odnieśli ci, którzy stanęli na podium. Ogromnie miło było  pogratulować naszym najlepszym biegaczom. Oto oni:

Szymon Widawski – I m-ce w kategorii klas I.

Michalina Tojza – III m-ce w kategorii klas I.

Beata Stanczyk – III m-ce w kategorii klas III.

Katarzyna Kasińska – I m-ce w kategorii klas IV.

Sandra Wojtkowiak – II m-ce w kategorii klas V.

Wiktor Witkowski – II m-ce w kategorii klas V.

Michał Maliszewski – I m-ce w kategorii klas VI.

 tekst03

     Kolejny Bieg Zawilca dopiero za rok. Wierzę, że spotkamy się tam znowu. Bo dzieci z Jedynki chcą pokazać, że wiedzą, że „ruch to zdrowie”.

Do góry ▲

 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 24 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor